Devam Ediyor
Someday Or One Day

Someday Or One Day

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 40 dakika
Konu: Yıl 2019: 27 yaşında olan Huang Yu Xuan'ın doğum günündeki tek dileği 2 yıldır kayıp olan ve öldüğü sanılan sevgilisi Wang Quan Sheng'i yeniden görmektir.

Yıl 1998: 17 yaşındaki Chen Yun Ru'nun doğum günündeki tek dileği kendisi için aynı şeyleri hissetmeyen Li Zi Wei'nin sevdiği kız olmaktır.

Bir gün Huang Yu Xuan bilinmeyen bir kişiden kaset çalar alır. İçindeki şarkıları dinlerken uyuyakalır ve uyandığında yanında Wang Quan Sheng'in durduğunu görür. Tam ona yeniden kavuştum derken kendisinin, kafasından yaralandığı için hastanede yatan Chen Yun Ru adındaki bir kızın bedeninin içinde olduğunu fark eder. Ve yanındakinin de sevgilisi Wang Quan Sheng değil, lise öğrencisi olan Li Zi Wei olduğunu görür. Geçmişte hapsolmuş olan Huang Yu Xuan eğer Chen Yun Ru'nun 1999'da neden öldüğünü bulamazsa kendisi de ölecektir. Bu süreçte Chen Yun Ru'nun daha farklı olduğunu gören Li Zi Wei, en yakın arkadaşı Mo Jin Jie'nin ona aşık olduğunu bilmesine rağmen Chen Yun Ru'ya çekilmeye başlar. Peki, gerçek aşk bu sorunları çözebilir mi?

Bölüm Sayısı: 21
(Normalde dizi 13 bölüm ama bölüm sürelerinin kısalmış versiyonuyla 21 bölüm şeklinde vereceğiz.)

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum